KONST / Litografier / Färglitografi 13128399
nr 1312 8399
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/75. Motivet: 38x27cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:47:05
5/3 12:03:54
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson